Treść główna

Numer Subkonta:
3962

Beata Żydowiec

Mam na imię Beata w grudniu kończę 34 lata. Jestem w związku małżeńskim od 15 lat i wychowuję dwójkę dzieci 15-latka i 2-latka. Pod koniec 2021 roku usłyszałam diagnozę lekarzy "stwardnienie rozsiane" co uderzyło we mnie i moją rodzinę jak grom z jasnego nieba. Proszę dobre serca o pomoc.

W tej chwili zmagam się z chorobą i jej konsekwencjami, które jeszcze nie posadziły mnie na wózek, ale mam już niedowłady kończyn. Żeby tego było mało od kilku lat zmagam się także z reumatoidalnym zapaleniem stawów co dodatkowo nie pomaga w leczeniu. W czerwcu udało mi się dostać do programu leczenia i od tamtej pory otrzymuję leki, które na tą chwilę nie przynoszą żadnego efektu. Potrzebuję rehabilitacji jednak terminy na NFZ wiadomo jakie są a sama z mężem nie jestem w stanie opłacić prywatnie rehabilitacji.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Żydowiec 3962

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Żydowiec 3962

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content