Treść główna

Krystyna Żylińska

TYLKO CODZIENNA REHABILITACJA PRZYWRÓCI MI SZCZĘŚLIWĄ CODZIENNOŚĆ.
Jestem Krystyna być może nie jestem już najmłodsza, bo mam 70 lat. Mieszkam w pięknym Gdańsku Brzeźnie. W 2005 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane miałam wtedy 53 lata i świat się dla mnie zawalił.

Tylko specjalistyczna rehabilitacja odpuszcza spastyczność i pomaga zapomnieć o bólu. Niestety moja niepełnosprawność postępuje i ogranicza moją samodzielność dlatego od roku wymagam pomocy opiekuna w codziennych czynnościach. Prywatna opieka generuje ogromne koszty teraz jest to 4000zł miesięcznie co przerasta możliwości moje i moich dzieci nie wspominając o kosztach związanych z rehabilitacją bo to drugie tyle. Dlatego proszę o pomoc o wsparcie finansowe ludzi o dobrym sercu, ponieważ sama zaczynam czuć się bezsilna.
Dziękuję ❤️❤️❤️
Krystyna.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Krystyna Żylińska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Krystyna Żylińska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content