Treść główna

Numer Subkonta:
4523

Oskar Brzeziński

Mam na imię Oskarek. AUTYZM zabiera mnie w otchłań ciszy, strachu i samotności. Nie mówię, inaczej czuję, widzę i słyszę. Potrzebuję terapii specjalistycznych, zajęć logopedycznych i sensorycznych.

Nie mówię więc nie mogę zakomunikować, że np. jestem głodny albo jest mi zimno, wtedy się denerwuje i robię agresywny. Stresu i napięcie z nim związane muszę odreagować "trzepocąc" rączkami albo piszcząc. Takich zachowań boją się dzieci i nie chcą się ze mną bawić. Terapię specjalistyczne pozwolą mi lepiej funkcjonować w społeczeństwie a zajęcia logopedyczne mówić.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Brzeziński 4523

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Brzeziński 4523

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content