Treść główna

Numer Subkonta:
4001

Teresa Szerszeń

Mam na imię Teresa i mam 65 lat, mieszkam z rodziną we wsi Tchórzowa. Pierwsze objawy Stwardnienia Rozsianego zaczęły się w 1994r.,ale zdiagnozowano je dopiero w listopadzie 2006r. Wiadomość o tej chorobie spad la na mnie nagle o niespodziewanie. Ciężko pracowałam w gospodarstwie rolnym, które prowadziłam wraz z mężem. Od 10 lat jestem wdową.

Od długich lat walczę o sprawność fizyczną i dzień bez bólu. Tak bardzo chciałabym jeszcze przejść kilka kroków o własnych siłach, wyjść do ogródka, czy pójść na spacer. Niestety leczenie SM w Polsce jest bardzo drogie i nie wszystko pokrywają fundusze, dlatego postanowiłam zgłosić się do Fundacji "Dobro Powraca".
Dzięki ludziom dobrej woli chciałabym zgromadzić środki na dalszą rehabilitację, wózek specjalistyczny, który ułatwi mi poruszanie się po domu. Pieniądze zebrane na moim subkoncie mogą i chciałabym wykorzystać tylko i wyłącznie na leczenie , rehabilitację i specjalistyczny sprzęt.
Proszę o pomoc !!! Każda złotówka ma wielką moc i może sprawić, że moje codzienne funkcjonowanie będzie o wiele łatwiejsze.
Aby mi pomóc wystarczy deklaracji PIT wpisać numer KRS 0000 33 88 78 z dopiskiem Szerszeń 4001.
Serdecznie dziękuję za przeczytanie tych kilku słów o mnie i za wszelką pomoc.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Szerszeń 4001

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Szerszeń 4001

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content