Treść główna

Numer Subkonta:
4759

Katarzyna Tylska-Gdak

Dziękuję, że zdecydowałeś/-aś się tutaj zajrzeć ♥️. Jestem Kasia. Przybiłabym Ci pionę, ale muszę oszczędzać siły (i pieniądze) na walkę z SM.

W maju 2023 roku trafiłam do szpitala na diagnostykę powikłań pocovidowych, gdzie los pokazał mi środkowy palec w postaci diagnozy SM. Mam 42 lata i nigdy wcześniej nie złapałam nawet srogiego kataru (no, może raz!). Mam szczęśliwą rodzinę, dla której sport i wszelka aktywność fizyczna są integralną częścią codziennego życia. Przykładowo - moja duma, czyli moja córka, jest utytułowaną tancerką, a mąż trenerem przygotowania motorycznego i instruktorem sportowym. Poprzeczka jest zawieszana wysoko :)
Wizja utraty samodzielności i zależności od innych tym bardziej rzucała cień na całą moją przyszłość.
Mimo to uważam się za twardą kobietę i walczę codziennie, bo tak trzeba, by utrzymać sprawność. Napędza mnie myśl, że dzięki dzisiejszym - nawet kilkunastominutowym ćwiczeniom, za kilka lat wciąż będę mogła podnieść kubek z kawą. Miałam szczęście trafić na bardzo mądrych lekarzy i jestem pod ich stałą opieką. Jestem zdeterminowana! W tej chwili opłacam leczenie sama, ale zdaję sobie sprawę, że może przyjść dzień, gdy nie będę mogła już tego robić... Codzienność z SM to potykanie się o własne nogi, urazy, ortezy, gips, stałe wizyty u ortopedy, rehabilitacja… Chciałabym, aby ten 1,5% był moim zabezpieczeniem na przyszłość. Jeśli masz ochotę i możesz mnie wesprzeć w tej walce, jesteś moim bohaterem. Dziękuję.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Tylska-Gdak 4759

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Tylska-Gdak 4759

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content