Treść główna

Numer Subkonta:
3948

Krzysztof Nowak

Mawia się, że życie jest pełne wyborów, lecz ja jej nie wybrałem to choroba wybrała mnie. To Ona wymusza ma mnie trudną walkę, fizyczną i emocjonalną. Mógłbym pytać po co, dlaczego lub za co?… za to że chciałem być wyjątkowy, niezależny, nie obarczać nikogo, nie być ciężarem, żyć godnie. Pomimo to walczę każdego dnia, a Ty możesz mi pomóc wygrać choć jedną bitwę!!!Dlatego każde napisane poniżej słowo kieruję do ludzi o szlachetnych sercach!!!

Mam na imię Krzysztof, jestem 48 letnim mężczyzną, który od 2000 roku zmaga się ze schorzeniem o nazwie stwardnienie rozsiane.
Moja choroba od 22 lat próbuje całkowicie odebrać mi kontrolę nad ciałem i życiem. Posadziła mnie na wózku inwalidzkim, bez którego nie jestem już w stanie się przemieszczać. Na tym etapie choroby rehabilitacja jest dla mnie przymusem bym w ogóle funkcjonować. Taka jest moja codzienność. Zmagam się z ogromnym wysiłkiem cielesnym i finansowym ale rehabilitacja jest też jedną z rzeczy, jaka daje mi nadzieję i którą muszę czym prędzej rozpocząć i kontynuować by żyć!
Pomimo tego, że jestem przykuty do wózka, a codzienne obowiązki człowieka są dla mnie szalenie wielkim wyzwaniem, jestem TATĄ 14letniej córki Antosi. Próbuję wychowywać swoją córkę tak, by jak najmniej odczuła w swoim dorastaniu moją chorobę i niepełnosprawność. To jej mała osóbka jest dla mnie tak wielkim wsparciem i słońcem, by każdego dnia podejmować walkę i nie tracić nadziei na życie!

Ja dziś już wiem, że nigdy nie stracę nadziei dlatego proszę WAS WSZYSTKICH Przyjaciół, Znajomych i Nieznajomych o przekazanie 1,5% podatku, bym mógł nadal się rehabilitować, wychowywać córkę i żyć „pełniej” bo choroba wystarczająco mocno próbuje mnie codziennie ograniczać!!!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Nowak 3948

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Nowak 3948

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content