Treść główna

Numer Subkonta:
4077

Piotr Szklarski

Nazywam się Piotr Szklarski. Obecnie mam 50 lat. Mieszkam na wsi gdzie wraz z partnerką Beatą opiekuję się stadkiem psów oraz stadem kóz, od których uzyskujemy mleko z którego robimy sery. W 2009 roku miałem pierwszy rzut. Po wielu badaniach po pobraniu i szczegółowym zbadaniu płynu z kręgosłupa stwierdzono u mnie niestety stwardnienie rozsiane.

Od 2010 jestem w programie leczenia SM. Do roku 2022 rzuty miałem bardzo rzadko. Rzut w 2016 był na tyle łaskawy, że sprawność wróciła w całości. W roku 2020 przeszedłem rzut ( paraliż lewej strony ciała ) który pozostawił u mnie niedowład kończyny dolnej lewej. Pozostały kłopoty z poruszaniem się , wchodzeniem po schodach. Te problemy oraz stan psychiczny uniemożliwił mi dalszą pracę zawodową. Ostatni rok był dla mnie niestety nie łaskawy . Od czerwca do października miałem trzy rzuty. Dwa pierwsze były leczone w szpitalu sterydem a trzeci pojawił się zbyt szybko od poprzedniego co nie pozwoliło na kolejne podanie sterydu. Do chwili obecnej mam zdrętwiałą twarz i rękę lewą oraz drętwiejące dwa palce u ręki prawej. Poruszanie ciągle jest utrudnione. Obecnie staram się o fundusze na turnusy rehabilitacyjne oraz sprzęt umożliwiający rehabilitacje w domu i pod okiem wysokiej klasy specjalistów.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Szklarski 4077

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Szklarski 4077

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content