Treść główna

Numer Subkonta:
4144

Klaudia Myrcik

Mam na imię Klaudia. Od dziecka choruje na dysplazję stawu biodrowego.Rok temu miałam operację biodra podczas, którego uszkodzono mi nerw kulszowy i strzałkowy. W wyniku czego mam opadajacą stopę. Z powodu znacznego skrótu nogi mam także skoliozę oraz koślawe kolano. Obecnie poruszam się o kuli oraz ortezy na opadającą stopę. Możesz pomóc przekazując 1,5% podatku.

Od dziecka mam problemy z biodrem. Kiedy miałam 5 miesięcy stwierdzono u mnie zwichnięcie stawu biodrowego. W celu leczenia zastosowano gips na 6 tygodni, później szynę i poduszkę. Wieku 6 lata podczas kolejnej wizyty stwierdzono u mnie chorobę Perthesa. Najpierw chodziłam na kulach w celu odciążenia nogi, później szynie, a następnie wkładce wyrównującej skrót nogi. W wyniku znacznego skrótu nogi mam także skoliozę oraz koślawe kolano. Doligliwosci bólowe się nasilały co spowodowało, że konieczna była operacja biodra. W września 2021 roku miałam operację biodra (endoprotezoplastyka).Po niej okazało się powikłania jakim było masywne uszkodzenie nerwu kulszowego i strzałkowego.W wyniku tego mam opadającą stopę. Obecnie poruszam się o kuli i ortezie na opadającą stopę. Wymagam długotrwałej i intensywnej rehabilitacji, aby móc w miarę wrócić do sprawności.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Myrcik 4144

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Myrcik 4144

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content