Treść główna

Numer Subkonta:
4054

Agnieszka Pędlowska

Nazywam się Agnieszka. Diagnozę mam postawioną od 2015 r. - całkiem przez przypadek i od razu zostałam włączona do programu leczenia twierdząc, że mogę już nie mieć później takiej szansy. Nieraz choroba uprzykrzała mi życie - raz mniej innym razem bardziej. Z dnia na dzień w 2020 r. zaczęłam tracić wzrok w lewym oku, ale dzięki szybkiemu włączeniu sterydów, leczeniu i opiece Matki Najświętszej został mi on w dużym stopniu przywrócony :) Miewałam i problemy czuciowe, osłabienia kończyn, problemy ze zwieraczami.

Choroba nie raz doprowadzała do wielu rozterek i zwątpienia w lepsze jutro, ale z Nowym Rokiem postawiłam sobie za cel, że zawalczę o siebie - mam nadzieję, że w tym wytrwam, nie poddam się i nie zawiodę osób, które we mnie wierzą i mi kibicują. Niestety choroba dużo już mi w życiu zabrała, miłość, możliwość stworzenia na pewnym etapie planowania rodziny, pracę, hobby jakim były długie spacery, wędrówki górskie, podróże, które uwielbiałam, a także wystraszyła i zniechęciła wiele bardzo bliskich mi osób, które we mnie i w mój powrót do zdrowia zwątpiły. Chciałabym zawalczyć o siebie, o swoje zdrowie, o marzenia, o bliskich, aby nie musieli tego przeżywać razem ze mną a do tego potrzebne są mi środki finansowe, które nie raz uniemożliwiły mi walkę o lepsze funkcjonowanie fizyczne i psychiczne, lepszy dzień, o lepszą siebie. Mam nadzieję, że mimo spotkanych już w ostatnich kilku latach na mojej drodze Aniołów Bóg postawi następnych. Naprawdę jestem wdzięczna, że ich poznałam bo dają mi iskierkę nadziei na lepsze jutro:) Zwracam się z prośbą do wszystkich, którzy mogą i chcieliby mnie wspomóc w walce o zdrowie przesyłając 1,5 % z rozliczenia podatkowego.
Wystarczy podać KRS 0000 33 88 78 wpisując jako cel szczegółowy: Pędlowska 4054 bądź przekazując darowiznę na moją rzecz:
Numer konta:95 1140 1140 0000 2133 5400 1001
Tytuł przelewu: Pędlowska 4054

Pozdrawiam gorąco:) Niech okazane dobro wróci do Was po stokroć :)

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Pędlowska 4054

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Pędlowska 4054

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content