Treść główna

Numer Subkonta:
4800

Antoni Bożek

Cześć. Jestem Antoś Bożek. Mam 7 lat i zmagam się z tętniczym nadciśnieniem płucnym. Choroba jest postępująca i nieuleczalna.

Miałem 4 dni gdy zdiagnozowano u mnie przeciek miedzykomorowy i zwężenie aorty płucnej a gdy miałem cztery miesiące ,przeszedłem osiem i pół godzinna operację na otwartym sercu. Niestety po operacji powstały powikłania w formie TNP. Dziś jestem na dwóch lekach " sildenafil i macitentan" . Niestety w niedalekiej przyszłości przewidują pompę lekową z trzecim lekiem😢. Ostatecznością jest przeszczep serca i płuc.😢. Proszę o pomoc w leczeniu i rehabilitacji.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Bożek 4800

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Bożek 4800

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content