Treść główna

Numer Subkonta:
4279

Józef Tomoń

Witam choruję na Alzheimera, zaniki pamięci i nieuleczalną postępującą afazję- zanik mowy. Mam tętniaka mózgu, chorobę wieńcową serca i nadciśnienie tętnicze, dyskopatia. Leczenie jest bardzo kosztowne, rehabilitacja, ćwiczenia logopedyczne, proszę gorąco i serdecznie o pomoc.

Od 8 lat leczę się na serce i nadciśnienie tętnicze, od 4 lat mam zaniki pamięci, Alzheimer a rok temu stwierdzono nieuleczalną postępującą afazję- zanik mowy co jest bardzo uciążliwe i kłopotliwe- muszę dużo ćwiczyć z logopedą. Mam tętniaka mózgu, miażdżyce tętnic, zwyrodnienie kręgosłupa -dyskopatię, kłopoty z chodzeniem, bardzo uciążliwe bóle kręgosłupa i całego ciała. Miewam skurcze rąk i nóg, ręce mi też "drętwieją" - nie mogę nic utrzymać. Jestem pod opieką neurologa, kardiologa, ortopedy neurochirurga i poradni leczenia bólu. Mam znaczny stopień niepełnosprawności. Potrzebne mi są specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne, sprzęt do rehabilitacji w domu, ćwiczenia z logopedą, wizyty u specjalistów, dojazdy, leki na serce, na nadciśnienie, przeciwbólowe i inne, turnusy to wszystko jest bardzo kosztowne, mojej rodziny nie stać na pokrycie wszystkich wydatków, dlatego z całego serca proszę o pomoc i wsparcie za co bardzo gorąco dziękujemy. Mam też syna niepełnosprawnego i córkę po bardzo ciężkiej operacji na kręgosłup.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Tomoń 4279

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Tomoń 4279

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content