Treść główna

Numer Subkonta:
4439

Dominika Fijał

W 2020 roku lekarze zdiagnozowali u mnie stwardnienie rozsiane i tak trafiłam do programu lekowego. Jednak farmakologia nie rozwiązuje problemu, gdyż choroba jest nieuleczalna, a chciałabym jak najdłużej żyć zwyczajnie, być aktywna zawodowo i realizować swoje pasje. Jestem nauczycielką, uwielbiam jeździć na rowerze, kocham czytanie (prowadzę m.in. Dyskusyjny Klub Książki, bloga, kanał na YT) .

Żeby jednak to wszystko realizować, potrzebna jest siła, a tę można wzmacniać dzięki profesjonalnej rehabilitacji. Ona najwięcej daje w walce z chorobą, niestety jest kosztowna i trudno o odpowiednich specjalistów. Dzięki darczyńcom takim jak Ty, mogę zrealizować swoje marzenie w walce o sprawność i nabyć odpowiedni sprzęt do ćwiczeń oraz skorzystać z rehabilitacji dla chorych na stwardnienie rozsiane. Pierwsze objawy choroby pojawiły się u mnie w 2008 roku, choć wtedy nie zostały rozpoznane, ponieważ nieco inaczej wyglądała klasyfikacja stwardnienia rozsianego. Dzisiaj już tych wątpliwości brak, ale nie znaczy to że się poddaję. Praca nad własną sprawnością nie jest łatwa, zwłaszcza że mieszkam daleko od centrów medycznych wspierających osoby z SM. Istnieją ośrodki rehabilitacyjne, które stanowią świetne rozwiązanie, ale niestety są płatne. Dziękuję za wszystkie przekazane środki. Dobro powraca!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Fijał 4439

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Fijał 4439

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content