Treść główna

Numer Subkonta:
4466

Michał Mroczkowski

Jestem Michał, mam 39 lat, choruję na Stwardnienie Rozsiane od 2017 roku. Mam to szczęście, że chodzę, a moja choroba postępuje powoli. Nie brakuje mi pogody ducha i wiary, że do końca swych dni pozostanę sprawny ruchowo. Kocham podróże, muzykę zarówno tworzyć jak i słuchać. Moją pasją, a zarazem zajęciem zawodowym jest wegańskie gotowanie. Uwielbiam jeździć na rowerze - wiem, że sprawność fizyczna zależy w dużej mierze od ruchu.

Dzięki fundacji "Dobro Powraca" mogę pozwolić sobie na zakup sprzętu sportowego/rehabilitacyjnego oraz finansować wizyty u fizjoterapeutów czy kupować niezbędne w SM suplementy diety.
Z góry dziękuję wszystkim za wpłaty.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Mroczkowski 4466

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Mroczkowski 4466

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content