Treść główna

Anna Gruszczyńska

Mam na imie Anna, jestem 52-letnia kobieta, która od 1993 roku stoi twarzą w twarz ze stwardnieniem rozsianym. Moja podróż z tą chorobą była pełna wyzwań, ale również wyjątkowych momentów siły i determinacji.

Stwardnienie rozsiane zabrało mi możliwość pracy, a moje zdolności ruchowe są ograniczone do minimum, co sprawia, że codzienne czynności stają się niebywale trudne i pozwalają mi jedynie przemieszczać się między pokojami w domu.
Od prawie dwóch lat mieszkam sama, co stanowi kolejne wyzwanie, ponieważ muszę samodzielnie dbać o siebie i swoje finanse, co w obecnych czasach jest niebywale trudne. Jednym z największych wydatków w moim życiu jest FAMPYRA, to lek którego cena przekracza 1000 złotych za miesięczną terapię. To dzięki niemu moja choroba od 4 lat nie postępuje i nie zabiera mi tej ostatniej możliwości ruchu.
Mimo ograniczeń, wciąż staram się czerpać radość z życia. Mam dwie wspaniałe wnuczki, których obecność sprawia, że nawet najtrudniejsze chwile stają się łatwiejsze. Marzę o tym, aby móc spędzać z nimi jak najwięcej czasu i cieszyć się każdą chwilą, ale niestety, choroba stawia mi na drodze liczne przeszkody.
Z góry dziękuję wszystkim, którzy przekażą mi swoje 1% podatku na walkę z tą straszną chorobą.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Anna Gruszczyńska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Anna Gruszczyńska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content