Treść główna

Numer Subkonta:
3954

Krzysztof Brodzik

Mam na imię Krzyś , urodziłem się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, od urodzenia moja mamusia walczy o moje zdrowie i sprawność , moja lista chorób była bardzo długa a słowa lekarzy bolesne dla mojej mamusi zabrzmiały jak skazanie "Pani synek będzie roślinką " Razem z moją mamą oraz siostrzyczką pokonujemy przeciwności losu i brniemy do przodu ! Najgorszą przeszkodą są pieniążki , leczenie jest kosztowne , a mnie czeka operacja nóżek ! Więc razem możemy wiecej , Prawda ? Dziekujemy za każdy grosik! Krzyś !

Urodziłem się 11.02.2015 roku , Pani doktor chciała żebym jeszcze tydzień posiedział w ciepłym brzuszku mojej mamy , ale moja mama czuła że to bedzie za długo dlatego zażądała porodu , i dzięki mojej mamusi jestem na tym świecie . Urodziłem się z niedotlenieniem , wody płodowe były juz zielone , Ja natomiast byłam owinięty pępowiną . Po porodzie okazało się ze miałem wylew krwi do mózgu , moje malutkie serduszko miało swoje wady jak niedomykalność zastawki trójdzielnej .. po 3 dniach od porodu wyszliśmy do domku , ale długo sie nacieszyliśmy domkiem i moją starszą siostrą , po 5 godzinach zadzwonił telefon i głos w słuchawce powiedział do mamy ze mamy szybko wracać do szpitala , poniewaz miałem ponad 16 bilirubiny , no i zaczęło sie znowu ... musiałem leżeć w inkubatorze , po czym dowiedzieliśmy się że zostałem zarażony bakteria E. Coli i dostawałem pierwsze antybiotyki w swoim życiu , po antybiotykach sie odwodniłem i musiałem dostawać kroplówki. To był bardzo ciężki okres dla mojej mamusi , dużo szpitali , lekarzy i rehabilitacje od samego początku .

Jak miałem roczek , mój tata odszedł od Nas do Aniołków i zostaliśmy z mamusia i moją siostrą sami na polu walki !

Powiem wam w sekrecie , że jestem i tak bardzo szczęśliwy bo mam kochająca mamusie i wspaniałą starszą siostre które sa ze mna i mnie wspierają a ja na swój sposob ich wspieram !♡

Lubię czasami podokuczać siostrze , ale moj uśmiech i przytulas dziła na wszystko jak lekarstwo .

A Was drodzy przyjaciele , wirtualni wujkowie i ciocie , bardzo proszę o wspieranie mojej zbiórki i Nas .. Czeka mnie kosztowana operacja u dr. Paleya na nóżki , oraz długa rehabilitacja dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia . Wysyłam wirtualne buziaki Krzys!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Brodzik 3954

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Brodzik 3954

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content