Treść główna

Ewelina Florczak

Cześć nazywam się Ewelina. Uwielbiam góry i piesze wędrówki.
Jestem szalona, zwariowana, ambitna, roztrzepana, zapominalska, uparta....mogę wyliczać w nieskończoność. Z diagnozą od ponad 6 lat każdego dnia staram się wstawać z łóżka z pozytywnym nastawieniem.

Wiadomo ze nie zawsze się da - ba...nawet częściej się nie da niż da, jednak mimo wszystko trzeba iść do przodu.
Od początku jestem w programie lekowym.
5 lat z zastrzykami BETAFERON, po wystąpieniu większych zmian w obrazie MRI zmiana leku na TECFIDERE. SM wywrócił moje życie o 180 stopni. Z perspektywy czasu widzę, że taki kubeł zimnej wody wcale nie był taki zły dlatego każdego dnia staram się być najlepszą wersją siebie.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Ewelina Florczak

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Ewelina Florczak

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content