Treść główna

Magdalena Fabiniak

Nazywam się Magdalena Fabiniak, mam 48 lat. Moje życie znacząco różni się od życia osoby zdrowej, bo "SM to choroba o tysiącu twarzach", mam dni lepsze i gorsze - rzadko normalne. Zaburzenia czucia, ruchu, równowagi, widzenia, mowy, przewlekłe zmęczenie i ból - to codzienność.

Na SM zachorowałam w 2007 r. Jeszcze poruszam się sama, choć coraz częściej z pomocą. Wymagam stałej rehabilitacji i leczenia. . Fundacja Dobro Powraca pozwala mi walczyć o zdrowie i utrzymanie jak najdłużej w stanie czynnym.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Magdalena Fabiniak

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Magdalena Fabiniak

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content