Treść główna

Elżbieta Górecka

Witajcie. Mam na imię Ela ,diagnozę stwardnienia rozsianego dostałam w wieku 28 lat.

Mój pierwszy rzut był bardzo ciężki, miałam niedowład prawej części ciała. Najgorzej było z ręką i nogą, przez jakiś czas nie chodziłam i potrzebowałam pomocy w najprostszych czynnościach . Dzięki rehabilitacji i ciężkiej pracy dzisiaj chodzę przy kuli ,ręką jest w lepszym stanie niż noga ale nadal mam z nią problemy ,noga już nigdy nie będzie taka jak była. Bardzo dziękuję wszystkim którzy zdecydują się przekazać 1,5% na moje subkonto.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Elżbieta Górecka

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Elżbieta Górecka

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content