Treść główna

Karolina Jóźwicka

Hej mam na imię Karolina i mam 35 lat. Choruję na SM od 2013 roku. Walczę z chorobą, ale to bardzo ciężki zawodnik do pokonania.

Mam cudowną córkę, wspaniałego męża i ukochane zwierzęta. Moja walka z chorobą jest trudna lecz próbuje się nie poddac. Obecnie poruszam się o balkoniku, ale nie tracę pogody ducha choc walczę z depresją. Przeszłam wiele etapów leczenie wiele prób dopasowania leku. Mam gorsze i lepsze dni, ale kocham życie.
Pieniądze zgromadzone na subkoncie przeznaczam na dostosowanie domu do moich potrzeb, rehabilitacyjnę.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Karolina Jóźwicka

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Karolina Jóźwicka

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content