Treść główna

Numer Subkonta:
4467

Anna Macuk

3 lata temu mój świat wywrócił się do góry nogami-pierwszy rzut choroby, diagnoza stwardnienia rozsianego. Przewartościowałam całe swoje życie. Paradoksalnie SM uczy mnie jak żyć pełnią dziś, bo nie wiem co będzie jutro.

Z wykształcenia i pasji jestem muzykiem - oboistką. Choroba rzuciła cień na moją karierę zawodową. Teraz najważniejszy jest dla mnie bardzo odpoczynek i dbanie o swój stan zdrowia, a ciągłe wyjazdy, koncerty nie sprzyjają temu. SM nauczyło mnie również wdzięczności i pokory. Nie na wszytko mamy wpływ. Jednak o zadbanie o siebie należy do mojej odpowiedzialności, będę wdzięczna za pomoc finansową, abym mogła robić wszystko by móc jeszcze grać i funkcjonować.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Macuk 4467

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Macuk 4467

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content