Treść główna

Numer Subkonta:
3996

Grzegorz Dobrzycki

Po wielu latach leczenia i stawiania różnych diagnoz w 2021 roku zdiagnozowano u mnie spektrum autyzmu. Powoli uczę się żyć z tą diagnozą.

Jestem pogodnym, choć wycofanym nastolatkiem. Moją największą pasją są środki komunikacji, czyli autobusy, tramwaje i pociągi. Od zawsze chciałem zostać motorniczym i kierowcą autobusu miejskiego. Od niedawna pasjonuje mnie fotografia transportu miejskiego i przyrody. Największym marzeniem jest własny aparat fotograficzny. Obecnie korzystam z pożyczonego. Moim oknem na świat jest komputer- niestety ten, który posiadam, jest bardzo zużyty. Jest mi dużo łatwiej poruszać się w rzeczywistości wirtualnej, dlatego zakup nowego sprzętu bardzo by mi pomógł. W Internecie spotkałem przyjaciół i Osoby, które mnie rozumieją i podzielają moją pasję fotograficzną.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Dobrzycki 3996

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Dobrzycki 3996

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content