Treść główna

Alicja Beyga

Nazywam się Alicja Beyga, mieszkam w Rybniku, urodziłam się w roku 1982, od kilku lat jestem osobą niepełnosprawną. Moja niepełnosprawność powstała na skutek postępującej choroby jaką jest stwardnienie rozsiane (SM), które zdiagnozowano u mnie w 2006 roku.

Pierwsze objawy pojawiły się już kilka lat wcześniej, tuż po rozpoczęciu studiów i były związane z problemami z chodzeniem i utrzymaniem równowagi. Początkowo objawy te mijały same, ale z każdym rokiem były coraz bardziej uciążliwe, aż trafiłam do szpitala na oddział neurologii, gdzie zdiagnozowano u mnie SM. Obecnie mam poważne problemy z chodzeniem, utrzymaniem równowagi i koordynacją. Poza domem poruszam się głównie skuterem inwalidzkim, a jeżeli nie jest to możliwe, to wózkiem aktywnym. W tej chwili moje życie to ciągła walka z ograniczeniami własnego ciała, ale nikt nie obiecywał, że kiedykolwiek będzie łatwo.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Alicja Beyga

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Alicja Beyga

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content