Treść główna

Katarzyna Rybak

Witam, nazywam się Katarzyna Rybak, choruję na Stwardnienie Rozsiane. Dzięki Fundacji chcę zgromadzić środki na moją rehabilitację, aby jak najdłużej cieszyć się sprawnością.

Choruję na SM od 10 lat. W roku 2022 byłam na 4-tygodniowej rehabilitacji w KOMR w Dąbku. Jestem bardzo zadowolona z pobytu i chciałabym kontynuować rehabilitację. Jest ona dla mnie bardzo ważna i pomocna, ale jednocześnie dość kosztowna. Sama wychowuję dwójkę dzieci i jest to dla mnie spory wydatek finansowy. Dlatego potrzebuje wsparcia Fundacji. Dziękuję.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Katarzyna Rybak

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Katarzyna Rybak

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content