Treść główna

Numer Subkonta:
4728

Marianna Czerniewska

Nazywam się Marianna Czerniewska. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe w formie 1,5% podatku, bądź też o wpłatę dowolnej darowizny.
Choruję od ponad 20-tu lat na Stwardnienie Rozsiane. Choroba postępuje, leczenie i rehabilitacja jest kosztowna, bez niej mój stan pogarsza się. Jestem rehabilitowana, ale największy efekt dają wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne. Mam wiele wewnętrznych sił, dużo sama nad sobą pracuję. Staram się utrzymać sprawność, która mi pozostała, ale to nie wystarcza. Potrzebna jest Mi specjalistyczna kompleksowa rehabilitacja, co w mojej sytuacji jest trudne, gdyż utrzymuję się z niskiej emerytury.

Marianna Czerniewska mieszkam w Łowiczu. Od ponad 20-tu lat choruję na Stwardnienie Rozsiane.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Czerniewska 4728

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Czerniewska 4728

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content