Treść główna

Zuzanna Majorek

Hej! Jestem Zuzia i w 2016 roku otrzymałam diagnozę: stwardnienie rozsiane. Choroba skutecznie utrudnia mi życie i codzienne funkcjonowanie, ale mimo to staram się żyć tak jak zdrowe osoby. Jest to trudne, ale dzięki pomocy innych ludzi mam zapewnioną rehabilitację i odpowiednie leczenie. Dlatego ważne jest dla mnie Wasze wsparcie i przekazanie swojego 1,5% na moją osobę.

W 2016 roku po długiej diagnozie w końcu usłyszałam od lekarza na co choruję. Stwardnienie rozsiane. Byłam tym zszokowana i zasmucona, szczególnie po tym, gdy lekarz wytłumaczył mi na czym ta choroba polega. Myślałam, że uda mi się jak najdłużej zachować sprawność, ale po kilku latach chorowania SM daje o sobie znać dość boleśnie, przez co ciężko mi zapomnieć o tym, że jestem chora.
Miewam lepsze i gorsze dni, ale na pewno będę walczyć z chorobą dopóki wystarczy mi na to sił!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Zuzanna Majorek

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Zuzanna Majorek

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content