Treść główna

Anna Sztachańska

Zachorowałam na SM mając 23 lata, był to dla mnie ogromy cios, także finansowy. Dzięki Państwa wsparciu mogę normalnie funkcjonować, pracować i być mamą dla mojej córeczki. Dziękuję za pomoc!

Choruję na SM od 2008r, diagnoza była dla mnie ogromnym zaskoczeniem, szczególnie że był to moment kiedy kończyłam studia i wchodziłam w dorosłe życie. Aktualnie mam rodzinę, pracuję i staram się żyć normalnie. To wszystko dzięki odpowiedniemu leczeniu i rehabilitacji, na którą stać mnie dzięki Państwa wsparciu finansowemu.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Anna Sztachańska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Anna Sztachańska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content