Treść główna

Iwona Demczak

Nazywam się Iwona Demczak,od 16 lat choruje na stwardnienie . Lubię jeździć na swoim trzy kołowym rowerze, którym jeżdżę na rehabilitację.

Mam spaniela, który daje mi dużo radości,w chwilach kiedy jestem w dobrej formie chodzę z nim na spacery,towarzyszy nam też ,,zośka,,czyli moja trzecia noga kula.W wolnych chwilach lubię czytać książki ale najwięcej przyjemności mam z gotowania i pieczenia ciast dla mojego męża.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Iwona Demczak

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Iwona Demczak

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content