Treść główna

Numer Subkonta:
4092

Alicja Adamowicz

Nazywam się Alicja Adamowicz mieszkam w Poznaniu. Od siedmiu lat choruje na Parkinsona jestem także po operacji kręgosłupa.

Jestem na emeryturze.Mieszkam sama,moją chorobą doprowadziła że nie radzę sobie w codziennych czynnościach.Emerytura wystarcza mi na zapłacenie rachunków i wykupienie leków, na życie zostaje niewiele.W tej chwili potrzebuję pomocy na leki i rozpoczęcie rehabilitacji bo do tej pory nie miałam.Na NFZ Nie można się doczekać a prywatniemie nie stać.Dlatego proszę o pomoc żeby spowolnić chorobę abym mogła choć trochę polepszyć moje życie .

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Adamowicz 4092

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Adamowicz 4092

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content