Treść główna

Numer Subkonta:
4224

Agata Trapp

Nazywam się Agata Trapp, mam 38 lat a stwardnienie rozsiane pojawiło się nagle, niczym nieproszony gość jesienią 2020 roku. Od tamtego czasu uczymy się siebie nawzajem, co czasem wychodzi nam lepiej a czasem gorzej.

Patrząc na mnie, nie zgadł(a)byś, że choruję przewlekle, bo moich codziennych zmagań nie zobaczysz gołym okiem. I oby tak zostało jak najdlużej! Moje niewidzialne SM to niekończące się zmęczenie, mrowienie kończyn, problemy ze wzrokiem, trudności z pamięcią, zawroty głowy czy też psychiczna walka z diagnozą i z tym, co przyniesie przyszłość.
Dlatego zdecydowałam się na założenie konta w Fundacji, która może mi pomóc w przyszłości utrzymać sprawność jak najdłużej i by każdy, kto ma ochotę mógł mnie wspomóc na tej drodze.
Dziękuję, że jesteś i chcesz mi pomóc.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Trapp 4224

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Trapp 4224

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content