Treść główna

Numer Subkonta:
4032

Paweł Tylko

Cześć to ja Paweł Tylko - ... Czy dobro rzeczywiście powraca ?
Ja od 32 lat pomagam innym,nie mając żadnych korzyści finansowych. Nadszedł czas gdy to ja,człowiek-artysta potrzebuje pomocy osób dobrego serca. Może niektórzy mnie rozpoznacie i pamiętacie, miło by było...kiedyś grałem i śpiewałem,byłem menagerem,wydawcą, producentem zespołu KSU, współpracowałem również z wykonawcami m.in. Muniek Staszczyk, Paweł Kukiz, Siklawa, Kult,Totentanz, TSA.

O sobie ??
Trudne pisać do ludzi cokolwiek o swoim życiu kim jestem, kim się stałem? Zacznę może od tego, że jestem człowiekiem, który we wszystko, co robi wkłada 100 % siebie, przeważnie zapominając w tym wszystkim o sobie samym. Łatwo mi czasem coś wmówić,gdyż choroba postępuje z dnia na dzień z olbrzymią siłą. Diagnoza spadła na mnie jak grom z jasnego nieba, Stwardnienie Rozsiane to choroba na którą nie ma lekarstwa,a choruje już od wielu lat. Nie chce Was okłamywać, ale są dni w których poddaje się i mam już dość... Cóż to za życie, gdy nie mogę normalnie funkcjonować w życiu codziennym?
Większość ludzi wokół mnie chcą tylko brać ode mnie, tak lubię dawać, ale ileż czasem można? Z dnia na dzień jestem słabszy, zmęczony, doszło do uszkodzenia mózgu, ale chęć życia dla innych jest we mnie. Jestem inwalidą pod stałą opieką medyczną. Chciałbym móc się rehabilitować i w miarę jakoś żyć. Z waszą pomocą może mi się to udać, bo chce nadal mimo swoich problemów i schorzeń nieść pomoc dalej. Przecież dobro wraca ...
Proszę Was o jakiekolwiek wsparcie.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Tylko 4032

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Tylko 4032

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content