Treść główna

Numer Subkonta:
4470

Irena Nasalska

Cześć, mam na imię Irena. Choruję na stwardnienie rozsiane, które zdiagnozowano u mnie w 2015 roku. Staram się jeszcze poruszać o własnych siłach. Każdego dnia walczę o to, aby zachować jak największą sprawność. Twoje wsparcie, które wykorzystam na rehabilitację pomoże mi dłużej utrzymać samodzielność. Dziękuję Ci za pomoc.

Uwielbiam góry, jeszcze nie tak dawno mogłam po nich chodzić, wspinać się i zdobywać szczyty. Choroba zniszczyła moje marzenia o kolejnych górskich eskapadach. Teraz już niestety ledwo mogę przejść kawałek po prostej drodze. Chciałabym jak najdłużej utrzymać niezależność, aby nie być dla nikogo ciężarem. Twoje 1.5% bardzo mi w tym pomoże.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Nasalska 4470

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Nasalska 4470

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content