Treść główna

Numer Subkonta:
4039

Zofia Detlaff

Nazywam się Zofia. Choruję na padaczkę, skazy krwotoczne i wiele innych chorób, jestem też osobą z niepełnosprawnością fizyczną - chodzę o kulach a moje stawy z biegiem czasu coraz bardziej się niszczą.
Mój stan zdrowia, jest dla mnie wyzwaniem, ale nie przeszkodą - studiuję, kształcę się i robię wszystko żeby móc samodzielnie funkcjonować w społeczeństwie.

Moją pasją i zawodem jest interwencja kryzysowa -wspomaganie osób w kryzysie psychicznym, udzielanie wsparcia i szukanie wyjścia z trudnych sytuacji.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Detlaff 4039

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Detlaff 4039

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content