Treść główna

Numer Subkonta:
4038

Andrzej Naumiuk

Jestem Projektantem Grafikiem, Literatem, Influenserem. Prowadzę w Internecie swoje strony, na których publikuje prace artystyczne, oraz relacje z różnych wydarzeń. Praz całe życie, zmagam się z powodu choroby przewlekłej mięśni, z objawami stwardnienia rozsianego, oraz związanej z tym niepełnosprawnością. Z tego powodu ponoszę duże koszty leczenia i rehabilitacji. Zachęcam ciebie do przekazywania środków na ten cel.

Niepełnosprawność uniemożliwia mi, normalną pracę zarobkową i bardzo utrudnia działania artystyczne. Aby pozyskać środki na leczenie i rehabilitację, prowadzę w weekendy Kiermasz na Targu Rybnym w Olsztynie. Na którym wystawiam swoje obrazy i grafiki. Oraz prowadzę sprzedaż przedmiotów kolekcjonerskich i zbiórki w Internecie.

Zwracam się do Państwa z prośbą o przekazywanie mi co miesiąc określonej sumy pieniędzy. Umożliwiły by mi one skuteczne kontynuowanie leczenia i rehabilitacji. Powrót do życia zawodowego i artystycznego. Tworzenie dla was nowych dzieł i wartości.

Z wyrazami szacunku.
Andrzej Naumiuk.

https://www.facebook.com/groups/379835704132424/about
https://www.facebook.com/groups/379835704132424
https://www.facebook.com/andrzej.naumiuk
https://www.instagram.com/andrzej.naumiuk
https://www.tiktok.com/@andrzej.naumiuk
(769) Andrzej Naumiuk - YouTube

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Naumiuk 4038

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Naumiuk 4038

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content