Treść główna

Numer Subkonta:
4081

Aleksy Maliński

Mam 4,5 roku i choruję na zespół PANS czyli autoimmunologiczne zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego. Mam zdiagnozowane zaburzenia przebiegające z udziałem mechanizmów immunologicznych oraz liczne zaburzenia metaboliczne, obciążenia genetyczne oraz podejrzenie zespołu Landaua- Kleffnera. Uważam, że to za wiele chorób na tak młodą osobę jak ja. Ale głęboko wierzę, że dzięki nierefundowanemu leczeniu i specjalistycznym konsultacjom uda mi się wrócić do zdrowia!

Rodzice mówią, że miałem być sławnym piłkarzem i grać w reprezentacji. Podobno wiedzą to od kiedy skończyłem 1,5 roku. Niestety zachorowałem na autoimmunologiczny pediatryczny zespół zaburzeń neuropsychiatrycznych poinfekcyjnych, czyli w skrócie PANS/autoimmunologiczne zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego. Przez to moje losy potoczyły się inaczej niż planowałem. Przestałem mówić i zapomniałam większości swoich umiejętności, które zdobyłem będąc maluchem. Lekarze podejrzewają też u mnie zespół Landaua- Kleffnera. To bardzo niebezpieczny rodzaj padaczki. Żeby móc jeszcze kiedyś grać w piłkę i spełnić swoje marzenie potrzebuję nierefundowanych konsultacji i terapii specjalistycznych. To właśnie na nie przeznaczę wpływy z 1,5% podatku. Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Maliński 4081

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Maliński 4081

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content