Treść główna

Numer Subkonta:
4390

Elżbieta Zajączkowska

Choruję na Stwardnienie Rozsiane od 13 lat. Ta podstępna choroba zabrała mi wszystkie siły. Zrobiła ze mnie niepełnosprawną osobę.

Gdy 13 lat temu zgłosiłam się do lekarza nie myślałam, że wyjdę z gabinetu z taką diagnozą...SM.
Diagnoza była ciosem, ale nie poddałam się. Łapałam się każdej formy leczenia - przeszłam kilka różnych terapii lekami dostępnymi na SM. Przeznaczenia nie da się jednak oszukać - choroba z dnia na dzień odbiera mi możliwość normalnego funkcjonowania w codziennym życiu.
3 lata temu przyplątał się czerniak.
Potem przyszło załamanie…Dotychczasowe moje tętniące życie zamieniłam na puste mieszkanie.
Choroba tak wiele mi zabrała, ale nie dam jej tej satysfakcji i nie poddam się. Nie pozwolę na to, by przykuła mnie do łóżka. Moim oknem na świat jest codzienna wysoko wyspecjalizowana rehabilitacja, która pozwoli mi żyć w miarę normalnie i być ciągle samodzielną. Nie jestem w stanie się poruszać, wyjść z domu, zrobić zakupów, jechać do lekarza…

Codzienna rehabilitacja pomoże mi w walce z tą paskudną chorobą- niestety koszty są bardzo wysokie.
Z całego serca dziękuję za każdą złotówkę.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Zajączkowska 4390

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Zajączkowska 4390

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content