Treść główna

Joanna Kuczyńska

„To nie rzeczy nas smucą, ale to, jak je widzimy” – w tym zdaniu, które w I w. wypowiedział Epiktet, była tylko filozofia.
Dziś jest w nim też wiedza o neurofizjologii mózgu.

To myślenie ma największy wpływ na nasze działania i emocje, dlatego dzielę się z Państwem informacją o moim stanie zdrowia i możliwością wpłaty pieniędzy na rzecz Fundacji DOBRO POWRACA na ewentualne zakupy leków specjalistycznych łagodzące przebieg zaburzeń w moim mózgu oraz rozwój mojej rehabilitacji i tym samym spowolnić postęp nieuleczalnej choroby jaką jest stwardnienie rozsiane.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Joanna Kuczyńska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Joanna Kuczyńska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content