Treść główna

Numer Subkonta:
4359

Robert Wojtunik

Mam na imię Robert 45lat, choruję na stwardnienie rozsiane, każdy dzień jest walką, ale nie poddaję się.

Na stwardnienie rozsiane choruję od 7 lat. Choroba uniemożliwia mi prawidłowe funkcjonowanie. Mam problemy z poruszaniem się, nierzadko muszę korzystać z wózka inwalidzkiego. Ponadto trzęsą mi się dłonie i nawet najmniejsza czynność wymaga pomocy osoby drugiej. Jestem zależny od innych osób, szczególnie moja żona pomaga w codziennym życiu poprzez sprawowanie opieki nade mną w mojej higienie, karmieniu, załatwianiu spraw związanych z lekarzem itp. Pomimo choroby nie poddaję się i chce walczyć o każdy dzień dla siebie i mojej rodziny. A mam dla kogo. Moja 7 letnia córka i żona potrzebują mnie.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Wojtunik 4359

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Wojtunik 4359

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content