Treść główna

Numer Subkonta:
4674

Joanna Imiełowski

Mam na imię Asia. Mam 51 lat i od września 2021 choruję na bardzo agresywnego raka piersi. Moim marzeniem jest żyć.

Utworzenie subkonta i wysłanie w świat informacji o mojej chorobie nie jest dla mnie łatwe… chyba jak większość ludzi, chciałam tę drogę przejść po cichu, w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Niestety życie pisze różne scenariusze. Informacja o tym że jest leczenie dzięki któremu mam szanse przeżyć jeszcze parę lat, bardzo mnie ucieszyła. Niestety jest ono bardzo kosztowne i jestem zmuszona prosić o pomoc. Przyjęłam już 40 cykli chemioterapii i immunoterapii. Aby żyć w miarę normalnie stosuję również różne terapie wspomagające które wiele kosztują. Przyjęłam już 40 cykli chemioterapii i immunoterapii.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Imiełowski 4674

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Imiełowski 4674

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content