Treść główna

Numer Subkonta:
4532

Karolina Gruszka

Cześć, jestem Karolina, mam 20 lat i od 13 r. ż. choruję na reumatoidalne zapalenie stawów, a w zeszłym roku zdiagnozowano u mnie łuszczycę. Dodatkowo od urodzenia cierpię na atopowe zapalenie skóry. Wszystkie te choroby są przewlekłe, wymagają leczenia i znacznie utrudniają mi codzienne funkcjonowanie.

Jestem studentką drugiego roku chemii, pomimo chorób staram się prowadzić normalne życie. Po długim czasie z chorobami nauczyłam się z nimi funkcjonować, jednak bez leczenia, stałej pielęgnacji i kontroli mój stan się pogarsza. Przez ostatnie pół roku dwa razy byłam hospitalizowana. Dojazdy do lekarzy, leki i konieczne kosmetyki znacznie obciążają mój budżet. Przed chorobą byłam osobą aktywną fizycznie, mam brązowy pas karate i chciałabym mieć możliwość kiedyś do tego wrócić.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Gruszka 4532

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Gruszka 4532

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content