Treść główna

Numer Subkonta:
4732

Karina Zgórka

Witam, nazywam się Karina i od ponad 30 lat walczę ze stwardnieniem rozsianym. Samej jednak coraz trudniej ruszać "do boju". Proszę więc ślicznie o pomoc i przekazanie 1,5% podatku na moje subkonto.
Dziękuję za każdą pomoc i okazane serce!

Jestem osobą samotną , mieszkam z mamą, która pomaga mi na co dzień choć sama ma problemy z chodzeniem. Moja choroba ujawniła się ok 20 roku życia i niestety tak się wszystko poukładało, że nie przysługuje mi renta. Staram się każdego roku uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych, które pomagają mi lepiej funkcjonować nie tylko fizycznie. Obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim. W codziennym funkcjonowaniu potrzebuje pomocy innych.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Zgórka 4732

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Zgórka 4732

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content