Treść główna

Piotr Czyczerski

Nazywam się Piotr Czyczerski, mam 41 lat. Od 2013 roku jestem zdiagnozowanym "posiadaczem" stwardnienia rozsianego. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem, tylko to SM.

Pracuję zawodowo jako inżynier rozwoju produktu, w czasie wolnym mimo problemów z poruszaniem, występuję w teatrze amatorskim 18+. Na te wszystkie aktywności pozwala mi Państwa wsparcie wykorzystywane w całości na walkę z tą straszną choroba.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Piotr Czyczerski

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Piotr Czyczerski

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content