Treść główna

Karol Rekowski

Cześć, nazywam się Karol i mam 39 lat.
Moja niepełnosprawność z roku na rok postępuje, a wszystko zaczęło się od pogorszenia wzroku.
Niestety musiałem pogodzić się z diagnozą, ale nigdy nie poddałem się chorobie.

Po tym jak usłyszałem w 2015roku szokującą diagnozę czyli SM, musiałem dostosować moje życie do wielu ograniczeń związanych z chorobą, mimo to staram się funkcjonować i nie tracić nadziei. Obecnie mam problem z chodzeniem i utrzymaniem równowagi, dlatego poruszam się przy pomocy laski inwalidzkiej. Codziennie towarzyszy mi ból mięśni i stawów a do tego odczuwam ciągłe zmęczenie.
Pieniądze zgromadzone na subkoncie przeznaczę na leki i suplementy wzmacniające organizm oraz na rehabilitację, która pomaga mi walczyć z chorobą.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Karol Rekowski

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Karol Rekowski

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content