Treść główna

Numer Subkonta:
4491

Wiktoria Klawikowska

Witajcie, nazywam się Wiktoria. Urodziłam się z zespołem wad wrodzonych. Mam głęboki niedosłuch ucha lewego i umiarkowany ucha prawego. Choruję na ataksję móżdżkową. Mam wadę serduszka i wadę wzroku.

Jestem bardzo energiczną dziewczynką z pięknymi fioletowymi aparatami w obu uszkach. Mam specjalny uśmiech, bo mam uszkodzone nerwy twarzowe a niektórych to nawet nie mam. Bardzo szybko się męczę bo mam troszkę serduszko chore. Ale dzięki operacji mam więcej siły. Lecz dalej muszę być pod stałą kontrolą Kardiologa. Mam też chore oczka, ale mama mi kupiła śliczne fioletowe okulary. Fioletowy to mój ulubiony kolor. I kocham motylki. Przez ataksję mam problemy z chodzeniem często się przewracam a do tego nie mam błędników w uszkach, więc z koordynacją jest podwójnie ciężko. Ale dalej biegam uśmiechnięta. Dzięki Mamusi i Tatusiowi którzy walczą o moje lepsze jutro wiem mam do kogo się przytulić gdy upadnę. Lecz potrzebuję również wsparcia dobrych Ludzi. Bo muszę jeździć do różnych specjalistów. Czeka na mnie wiele rehabilitacji neurologicznych ale również słuchowych. Codziennie ćwiczę mowę i słuch. Dlatego bardzo potrzebuję Twojej pomocy. Żeby nie przerwać Mojego biegania po zdrowie.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Klawikowska 4491

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Klawikowska 4491

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content