Treść główna

Numer Subkonta:
4500

Tomasz Michalik

Dzień dobry , nazywam się Tomasz Michalik od 16 lat choruje na stwardnienie rozsiane. Jest to choroba przewlekła i nieuleczalna , która niestety postępuje i doprowadza mój organizm do nieodwracalnych zmian neurologicznych.

Stwardnienie rozsiane zdiagnozowano u mnie w 2008 roku. Od tego czasu trwa moja walka z tą chorobą. Niestety stan mojego zdrowia stopniowo się pogarsza. Poruszam się o dwóch kulach na bardzo , krótkich dystansach , bardzo szybko się męczę. Obecnie czekam na kolejny lek , który spowolni negatywny przebieg mojej choroby.
W mojej chorobie niezbędna jest rehabilitacja , leki , sprzęt rehabilitacyjny , które są bardzo drogie , dlatego proszę o wsparcie , poprzez przekazanie 1,5 % podatku lub przekazaniu darowizny.
Z Góry Bardzo Dziękuję .

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Michalik 4500

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Michalik 4500

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content