Treść główna

Numer Subkonta:
4243

Leszek Banasik

Mam na imię Leszek. Od roku 2009 choruję na stwardnienie rozsiane i od tego czasu aktywnie walczę z chorobą. Niestety moja choroba postępuje, stąd prośba o wsparcie.

Z wykształcenia jestem inżynierem mechanikiem. Dwa lata temu przeszedłem na emeryturę. Na szczęście, bo obecnie nie mógłbym już pracować. Od czasu diagnozy aktywnie walczę z chorobą - jestem w programie lekowym. Niestety po ostatnich kilku rzutach mój stan się pogarsza. Mam trudności z samodzielnym przemieszczaniem się. Musiałem już zrezygnować z uprawiania moich pasji takich jak turystyka, narciarstwo i żeglarstwo. Na szczęście lato mogę spędzać na działce nad jeziorem na łonie przyrody. Ostatni pobyt w specjalistycznym ośrodku rehabilitacji uświadomił mi jak duże są to koszty. Dlatego zwracam się z prośbą o przekazanie na moje subkonto 1,5% Waszego podatku. Umożliwi mi to dalszą rehabilitacją i zakup sprzętu. Serdecznie dziękuję za wsparcie i proszę o ewentualne rozesłanie mojej prośby do znajomych zwłaszcza z kręgów turystycznych Politechniki Warszawskiej :)

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Banasik 4243

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Banasik 4243

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content