Treść główna

Agnieszka Chojak

Na imię mi Agnieszka. Stwardnienie rozsiane to mój nierozłączny towarzysz od1998 roku. Każde wsparcie dobrych serc pozwoli mi na systematyczną rehabilitację, która jest bardzo ważna w mojej chorobie.

Hej. Na imię mi Agnieszka. Jestem Twoją sąsiadką. Nie znasz mnie? To całkiem możliwe.
Nie widujesz mnie na klatce schodowej, na placu zabaw przy bloku lub lokalnym warzywniaku? To całkiem możliwe.
Nie kojarzysz mnie z pracy, wakacji, imprezy? To całkiem możliwe.
Pewnie dlatego, że od kilku lat nie mogę wyjść sama z domu. Choroba odebrała mi pracę, karierę, zdrowie, siły. Ty biegasz, ja patrzę przez okno. Ty spotykasz się ze znajomymi na piwie, ja patrzę przez okno. Ty wkurzasz się na pracę, ja patrzę przez okno.
Stwardnienie rozsiane to mój nierozłączny towarzysz od 1998 roku. Zdiagnozowany dopiero 9 lat później. Kłopoty ze wzrokiem, paraliż części twarzy, i mnóstwo innych problemów o których nawet wstyd pisać.
Jednak los dał mi dwoje wspaniałych dzieci. I chciałbym stanowić dla nich wsparcie jak najdłużej.
Dlatego proszę Cię o pomoc. Twoja złotówka ma wielką siłę. Ta złotówka pozwoli mi na systematyczną rehabilitację, która jest najważniejsza w mojej chorobie.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Agnieszka Chojak

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Agnieszka Chojak

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content