Treść główna

Bartłomiej Sosnowski

Witam nazywam się Bartek i choruję na Stwardnienie Rozsiane.

Witam nazywam się Bartek i choruję na Stwardnienie Rozsiane. Moje życie zmieniło się gdy w wieku 16 lat usłyszałem diagnozę, świat zawalił mi się w jednej sekundzie, miałem marzenia plany i pomyślałem co teraz, co to za choroba nic o niej nie wiedziałem po prostu się bałem co dalej. Pierwsze lata jakoś dawałem sobie radę raz ja wygrywałem z chorobą dziesięć razy ona, ale byłem twardy i nie poddawałem się. Oczywiście były różne sytuację lepsze i gorsze dni. W chwili obecnej mój stan zdrowia znacznie się pogorszył po 13 latach walki moje ciało odmówiło posłuszeństwa. Pojawiły się problemy z chodzeniem, ubieraniem, jedzeniem, piciem potrzebuję pomocy przy wszystkich czynnościach. Dalej walczę i w tym pomagają mi rodzice , siostra i przyjaciele. Kochani potrzebuję Waszego wsparcia na rehabilitację, leki. Niestety zapotrzebowanie finansowe przy tej chorobie jest ogromne. Środki na moim subkoncie pomagają mi w miarę funkcjonować.
Jeżeli masz wolne 1,5 procenta i nie wiesz co z tym zrobić to możesz pomóc mi lub innym rozliczając się :)
Pozdrawiam Was serdecznie Bartek.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Bartłomiej Sosnowski

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Bartłomiej Sosnowski

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content