Treść główna

Violetta Wilczyńska

Witam , nazywam się Violetta Wilczyńska i od ponad 20 lat choruję na SM, postać wolno postępująca. Wtedy też oprócz diagnozy usłyszałam od lekarzy przesłanie ,że powinnam się z tą chorobą zaprzyjaźnić.

Nie zaprzyjaźniłam się z SM do dziś i nie mam takiego zamiaru. Przyjaciół wybieram sama i nie ja SM, a ono mnie wybrało, nie pytając czy chcę chorować czy nie.
Jestem neurologopedą i do tej pory sama, a także z pomocą przyjaciół starałam sobie radzić z tą chorobą. W obliczu pogorszenia mojego stanu zdrowia i braku celowanych leków na moją postać wolno postępującą proszę Państwa o pomoc. Chciałabym móc podjąć terapię komórkami macierzystymi. Niestety jest ona bardzo kosztowna i realizowana w jedynym ,rekomendowanym Ośrodku na świecie. Ta terapia może być dla mnie szansą na zatrzymanie postępu choroby. Jestem góralką z pochodzenia, a to zobowiązuje. Potrafię walczyć każdego dnia i nie poddawać się. Mam wiele pozytywnej energii, którą nadal chciałabym roztaczać i dzielić się nią z innymi. Skoro dobro powraca…

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Violetta Wilczyńska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Violetta Wilczyńska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content