Treść główna

Numer Subkonta:
4422

Małgorzata Suchecka

Kochani znajomi i nieznajomi... Jestem Małgosia, mam 49 lat i od dziesięciu lat choruję na SLA, czyli stwardnienie zanikowe boczne (ALS, MND). Choroba ta bezlitośnie, powoli, wyłącza pracę wszystkich mięśni, z powodu obumierania neuronów doprowadzających do nich impulsy z mózgu. Człowiek staje się z czasem niewolnikiem swojego bezwładnego ciała, zachowując w pełni czucie i sprawny umysł.

Obecnie oddycham tylko dzięki respiratorowi, odżywiana jestem przez PEG. Cieszę się każdym dniem, każdą chwilą spędzoną z dziećmi. Aktywnie działam w kilku grupach wsparcia dla chorych na SLA, służąc im swoją wiedzą i doświadczeniem. Komputer, który łączy mnie z całym światem, obsługuję ruchem gałek ocznych. Niestety, choroba to też wydatki. Leki, środki higieniczne i opatrunkowe, chemia i kosmetyki, dodatkowa żywność przystosowana do podania przez PEG, odzież i inne produkty codziennego użytku to u chorego stałe i niemałe wydatki.
Będę wdzięczna za Waszą pomoc w finansowym udźwignięciu choroby.
Może uda mi się uzbierać też na dodatkową opiekę, dzięki której wreszcie po dwóch latach usiądę na wózek i znów wyjadę na piękny ogród domu opieki, w którym od 7 lat przebywam? Może znów zrobimy z dziećmi grilla, pojedziemy nad Odrę, którą mamy tuż obok? Może dzięki Wam zobaczę i usłyszę jeszcze wodę, zieleń i ptaki, które tak uwielbiam?
Te marzenia dzięki Wam mogą się spełnić…

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Suchecka 4422

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Suchecka 4422

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content