Treść główna

Paulina Graczykowska

Mam na imię Paulina, choruję na stwardnienie rozsiane. Diagnozę usłyszałam w wieku 38 lat. Dziś z doświadczenia wiem, że pierwsze objawy były znacznie wcześniej. Jestem w programie lekowym 2 linii i otrzymuję już piąty lek. Wiążę z nim duże nadzieje...

Poprzednie cztery leki na mnie nie działały. SM wciąż agresywnie atakowało, a po lekach pozostały skutki uboczne. Dostałam leukopenii i wpadłam w depresję, na którą leczę się już 6 rok.

Nie jestem już tą samą Pauliną, którą byłam 10 lat temu.

Dzięki Państwa pomocy zrealizowałam receptę na okulary korekcyjne, mogłam korzystać z rehabilitacji oraz kupować lekarstwa niezbędne do codziennego funkcjonowania.
Dziękuję za finansowe wsparcie.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Paulina Graczykowska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Paulina Graczykowska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content